У Черкасах на прибирання міста централізовано виведуть бюджетників

Новини Черкаси

Сьогодні у Черкасах міська влада оголосила загальноміський день благоустрою. Його дату проведення кілька разів переносили. Відбуваєтся передвеликодній марафет у рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля». Традиційно міських чиновників  влада централізовано виводить прибирати те, що не спроможні прирати комунальні служби, які отримують заробітну плату за рахунок податків Черкащан.

Приєднатись до генерального прибирання міста очільники міста запрошують усіх небайдужих мешканців міста. А тим часом чиновники мерії та бюджетники централізовано відправляються на заздалегідь визначені території. Відбувається це все у робочий час відповідно до рішення міського голови.

 

Зокрема, “бюджетники” сьогодні попрацюють для громади на прибережній смузі Дніпра, прибиратимуть схили по вулиці Гагаріна, лісопаркові зони по вулиці Генерала Момота та Соснівку.

Усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, буде вивезено спеціалізованою технікою, яку забезпечує міська влада. Також градоначальники звертаються до приватних підприємств, установ і організацій аби і вони долучилися да акції і прибрали сміття на прилеглих територіях.

Розповісти друзям
  • 54
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.