У Черкасах на 10 % зросте вартість опалення для абонентів ТЕЦ

Новини Черкаси

11 серпня, у приміщенні Черкаської торгово-промислової палати відбулися відкриті слухання питання перегляду тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для ПАТ “Черкаське хімволокно”.

У планах підприємства – збільшити діючий тариф на теплову енергію для категорії населення 894,34 грн/Гкал на 9,24% до величини 977,00 грн./Гкал, що все одно є найнижчим тарифом на теплову енергію в Україні.

Тариф підвищать майже на 10%. За словами директора черкаської ТЕЦ Михайла Фальянова, ціни збільшили через зростання цін на газ і вугілля.

“У будь-якому випадку ми повинні підтягувати вартість тарифів під вартість цих складових, і, відповідно, у нас підвищується рівень тарифів однаково з рівнем палива”, – зазначив Фальянов.

У Черкаській обладміністрації відзначили, що підвищення тарифів необхідне і для того, щоб розпочати опалювальний сезон вчасно та якісно.

Якщо ж тарифи не піднімуть, то ПАТ “Черкаське хімволокно” не зможе закупити паливо і провести ремонти.
Зміни діючих тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання з 01.10.2017 забезпечить надійність та безперебійність проходження опалювального сезону 2017–2018 років та якість комунальної послуги.

Розповісти друзям

2 коментарів до “У Черкасах на 10 % зросте вартість опалення для абонентів ТЕЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.