У Черкасах матерів з візочками змушують платити за перевезення візочків – петиція, як протидія

Новини Черкаси

На офіційному сайті Черкаської міської ради 25 квітня молоді черкаські матусі зареєстрували електронну петицію з проханням до владців не допускати взяття перевізниками плати в громадському транспорті за проїзд їхній дітей у візочках. 

“Це нонсенс, що діти до 6 років безкоштовно їздять, а якщо в колясках  – треба платити. Хоча фізично їх перевозити на руках, при цьому тримати складену коляску, які часом просто не складаються, неможливо без супроводу. А якщо мама ще з однією дитиною,  то я взагалі не уявляю як це можливо”, – повідомляє у петиції її автор  Марина Шульга.

Відповідно до резонансної петиції додано фото, що розміщено в транпортних засобах міста. Згідно правил надання послуг пасажирського транспорту та інструкції з експлуатації автобусу типу А092С6 передбачено провіз одного інвалідного візка без оплату проїзду. Інші види колясок являються багажем і перевозяться, згідно із правилами перевезень, в складеному вигляді або з оплатою за проїзд як багаж”.

Втім  у самих Правилах надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених відповідно до Постанови КМУ від 7 лютого 2018 р. № 181 жодних обмежень для перевезень візочків не визначено, а навпаки зазначено на обовязкові перевізників та водіїв сприяти особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення, до яких відносять і осіб з дитячими візочками.

Під зверненням всього за дві доби вже зібрано 276 підписів з 250-ти, необхідних. Отже незабаром петиція буде направлена на розгляд сесії міської ради.

Розповісти друзям
  • 18
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.