У Черкасах є проблема з незаконним обігом наркотиків – головний прокурор міста

Кримінал Черкаси Новини Черкаси

Цьогоріч зросла кількість злочинів із незаконним обігом наркотиків, бракує працівників, які б вели боротьбу в цій сфері.

Про це повідомив прокурор міста Черкаси Сергій Шелудяков під час засідання сесії Черкаської міської ради.

“Для порівняння, якщо до Революції Гідності в наявності по області було 44 працівника, які боролись із незаконним обігом наркотиків, то після революції створили управління в кількості 13 осіб, які працювали на дві області: Кіровоградську і Черкаську. Зараз доформували це управління і кількість працівників трохи виросла. Зараз близько двадцяти, але проти тих 44-х, які були станом на 2013 рік, звичайно, не вистачає рук”,- зауважив прокурор міста Черкаси Сергій Шелудяков.

Також він додав, що цьогоріч кількість виявлених і направлених злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків виросла вдвічі, порівняно з попереднім роком. Щодо корупції прокурор зауважив, що це болюче питання: “Ви самі бачите, що складається дуже багато протоколів по посадовим особам, в тому числі по депутатам різних рівнів про адміністративні правопорушення є і кримінальні провадження. По електронному декларуванню начебто не виявлено фактів неподання декларацій, за що теж передбачена відповідальність, але є і кримінальна відповідальність за подання недостовірної інформації у деклараціях, якщо сума недостовірно задекларованого майна перевищує 250 прожиткових мінімумів громадян”,- розповів прокурор.

Тож він попросив посадовців, депутатів вносити суттєві зміни до декларацій при зміні майна, повідомляти про це НАЗК.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.