У Черкасах є небезпечне місце для здоров’я людей (фото)

Новини Черкаси

На мікрорайоні «Митниця» існує місце, яке несе небезпеку для людей та полюбилося молоддю, яка в свою чергу розпиває там алкогольні напої а й іноді приймають наркотичні засоби.

Крита паркова для автомобілів, яка знаходиться біля будинку Гагаріна 71,73 та Героїв Дніпра 53, вже багато років знаходиться в процесі будівництва. Близько 10 років на об’єкті не проводять жодних робіт, а її стан є небезпечним для людей особливо для дітей. Не встановлена огорожа забезпечує вільний доступ для людей, які використовують це місце, як туалет, місце для статевого акту тощо, а сама споруда знаходиться в аварійному стані.

13405309_1112460712159250_2081202152_oДнями поліцейські завітали на цей не закінчений об’єкт під час комплексного відпрацювання, яке проходить на Черкащині. Ці Заходи проводяться з метою покращення оперативної обстановки, посилення протидії криміналітету, активізації боротьби зі злочинністю та попередження вчинення правопорушень. Під час огляду вони виявили групу підлітків, які там відпочивали…

Фото з сайту ГУ НП в Черкаській області
Фото з сайту ГУ НП в Черкаській області

За словами секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького, територія на якій розміщується це будівництво знаходиться у приватній власності та найближчим часом там планують почати, щось робити.

Як можна побачити на фотографіях, які ми зробили щойно, на даху ростуть дерева та сама територія зовсім без огорож.

photo_2016-08-22_12-52-32 photo_2016-08-22_12-52-40 photo_2016-08-22_12-52-46

Розповісти друзям

5 коментарів до “У Черкасах є небезпечне місце для здоров’я людей (фото)

 1. 5

  0

  Дуже дякую, що підняли це питання на таку аудиторію. Чув історію, що там вгашений дядько чіплявся до дитини. Вважаю, що забудовник повинен встановити там огорожу а ще краще поставити чергового який буде стежити, щоб туди не лізли діти. Не дай Боже цеглинка впаде комусь на голову.

 2. 3

  0

  Проживаю рядом, там постоянно малолетки выпивают а когда стемнеет приходят по взрослее, и правильно в статье написано чем они там занимаются ….

 3. 2

  0

  Забороняю своїй дитині ходити бо там ще й шприці валяються, контрацептиви тощо ….

 4. 1

  1

  А нічого, що там БУЛА огорожа… але на вимогу тих самих “мешканців” огорожу зняли… Вона заважала… Комусь щось було “не видно”…

  1. 2

   0

   А сам забудовник не міг подумати в першу чергу про безпеку людей.. є ж відповідні правила де чітко вказуєть про огорожу….. там стояв павільйон на колесах.. так його діти спалили ! про що може йти мова? – зробити місце безпечним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.