У Черкасах фестиваль про народних героїв хочуть провести без участі автора фесту

Новини Черкаси

Минулого року 8 травня на День пам’яті та примирення у Черкасах за підтримки міської та обласної влади відбувся фестиваль Народний герой. Ідея фесту та розробка програми належить волонтерці Ірині Хорошаєвій, втім цьогоріч її виключили зі складу оргкомітету, а натомість документи на проведення цього фесту подала інша громадська організація. Про це Ірина Хорошаєва розповіла під час сьогоднішньої сесії Черкаської міської ради.

Також волонтерка розповіла, що цей фестиваль має на меті вшанувати всіх ветеранів, героїв і проводиться, щоб привернути увагу до проблем усіх воїнів, щоб день був як день історії, а не як день піару різних політичних угрупувань.

”Цього року я готова була його проводити. Маю нову програму, це моя справа як волонтера, щоб гідно вшанувати наших героїв. Але мене виключили зі складу комітету, і я не маю права проводити цей фестиваль. Натомість його хоче провести інша громадська організація, але ідея проекту належить мені, і я не бачу сенсу проводити фестиваль без автору проекту”,- повідомила волонтерка.

Також вона зауважила, що громада Черкас підтримала проведення цього фесту. З депутатським запитом щодо перевірки правомірності дій громадської організації щодо проведення цього фесту звернувся депутат Максим Шило. Він зауважив, що ідея фесту була фактично забрана у автора проекту. Тож за депутатським запитом відповідні служби розбиратимуться у ситуації, що склалася.

Інна Молчанова

Розповісти друзям
  • 2
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.