У Черкасах до Дня Незалежності хочуть поставити цікавий рекорд

Новини Черкаси Новини Черкаської області
До Черкас 24 серпня на святкування Дня Незалежності України приїдуть експерти Національного реєстру рекордів  з метою зареєструвати новий національний рекорд: «Рухоме зображення прапора з найбільшої кількості велосипедистів».
22_2
Це буде унікальний у світі рекорд, який полягає у рухомому відтворенні національного прапора – центральною вулицею Черкас проїдуть понад тисячу велосипедистів у синіх та жовтих накидках, що створюватиме символічне цільне кількасотметрове зображення державного прапора України. Представники світової книги рекордів Гіннеса підтвердили, що це унікальний рекорд у світі, але разом з тим поки що не підтвердили своєї присутності на заході.

Черкаська міська рада, виконавчий комітет та черкаські велоактивісти запрошують кожного з вас стати частиною цього патріотичного унікального дійства.

Місце реєстрації – площа Дружба Народів, о 9.00. Он-лайн реєстрація триває за гіперпосиланням: bit.ly/rekord-ck

424

Фіксування рекорду відбудеться на Соборній площі міста орієнтовно о 10:20. Тут же, за задумом організаторів, буде спільне виконання гімну України , тож запрошуються всі черкащани.

Після цього велосипедисти у супроводі ДАІ запрошуються на патріотичний велопробіг вулицями міста: Шевченка – Героїв Сталінграду – Гагаріна.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.