У Черкасах демонтували черговий незаконний кіоск

Новини Черкаси

Із вулиці Козацької біля будинку №5 прибрали ще одну незаконно встановлену тимчасову споруду. Підставою для цього стало ухвалене раніше рішення виконавчого комітету.

1_146

Як розповів начальник управління інспектування Олександр Давиденко, торговий кіоск на цьому місці встановили ще десять років тому. За цей час його «профіль» періодично змінювався. Тут продавали напівфабрикати, їжу швидкого приготування, останнім часом – облаштували майстерню з ремонту взуття. Утім, за весь цей час так і не були оформлені жодні дозвільні документи на нього.
– Зараз кількість незаконних споруд у Черкасах зменшується, – розповів Олександр Григорович. – Частину з них власники все ж таки узаконюють, а частину ми демонтуємо. Загалом маємо понад 200 тимчасових споруд, які працюють без документів.
Нагадаємо, упродовж двох останніх тижнів фахівці демонтували ще чотири незаконно встановлених ТС. Їх знесли на Митниці (вул. Припортова, 8 та по вул. Героїв Дніпра біля будинку 69), у Південно-Західному районі поблизу літака та на площі 700-річчя).
– Підрядна організація, котра власне й проводить демонтаж, після всього везе на зберігання. Власник тимчасової споруди має право забрати своє майно, якщо підтвердить, що це його, сплатить кошти за демонтаж та зберігання, а ще – штраф за самовільне розміщення, – розповів Олександр Давиденко.
Ситуацію з демонтажем незаконних тимчасових споруд у Черкасах особисто контролює міський голова Анатолій Бондаренко, – повідомляють на сайті Черкаської міської ради.
3_80
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.