У Черкасах через слизькі дороги сталося 35 ДТП

Новини Черкаси

У Патрульній поліції в Черкаській області повідомляють про велику кількість ДТП. Тільки за вчорашній день, 28 лютого, у Черкасах сталося 35 дорожньо-транспортних пригод. Деякі з них за участі комунального автотранспорту.

Зокрема на вулиці Дахнівській, через ковзанку, яка утворилася на Черкаських шляхах, розвернуло один із Черкаських тролейбусів.

Водій тролейбуса задля уникнення зіткнення з автівкою, яку різко почало заносити миттєво і професійно відреагував на ситуацію. У зв’язку з неможливістю зупинити 10-тонний тролейбус на такій ковзанці він був змушений пригальмовувати і брати ближче до узбіччя де дорога не має такого накату.

Втім через льодову корку на дорозі транспортний засіб  понесло і розвернуло. В результаті пригоди ніхто не постаждав. Сам тролейбус завдяки ТГ було звільнено і він самостійно вирушив в депо на огляд завданих пошкоджень.

Ще одна пригода сталася також за участі тролейбуса в іншому мікрорайоні Черкас. Там через льодовий накат дороги зіткнулися декілька транспортних засобів.

За прогнозами синоптиків снігопад триватиме до кінця доби 1 березня. Стан доріг станом на ранок залишає бажати кращого.

Нажаль цей день знов може принести чималу кількість таких небажаних для автовласників дорожніх пригод. Причиною яких стане неякісне прибирання міських магістралей.

Розповісти друзям
  • 86
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.