У Черкасах будуть вивчати обгрунтованість цін на міських маршрутках

Новини Черкаси

За поданням депутата міської ради Максима Шило на пленарному засіданні сесії ЧМР було розглянуто питання створення тимчасової контрольної комісії Черкаської міської ради з вивчення економічної доцільності тарифу на перевезення в міському пасажирському транспорті.

За відповідне рішення під час пленарного засідання, яке відбулося 28 серпня, висловилося 26 обранців.

Згідно з ухваленим рішенням було сформовано тимчасову комісію, яка візьметься за перевірку вартості квитків у черкаських маршрутках із економічної точки зору.

Голова комісії Максим Шило закликав містян залишати свої запитання  до представників перевізників. Загалом до складу новоствореної комісії увійшло 9 депутатів, серед них – Володимир Гриценко, Ігор Кіта, Віталій Косяк, Валерій Міняйло, Олена Шевченко, Сергій Очеретній, Роман Шевченко та Павло Карась.

Працюватиме вона, згідно з ухваленим рішенням, упродовж місяця. Після чого має презентувати всьому депутатському корпусу результати перевірки.

Нагадаємо, в січні 2017 року згідно з рішенням Виконкому міської ради вартість проїзду у громадському транспорті Черкас було підвщено на 25% з 3 до 4 гривень.

Розповісти друзям
загрузка...

1 коментар до “У Черкасах будуть вивчати обгрунтованість цін на міських маршрутках

  1. 1

    0

    Кращеб міствиконком обгрунтував та оприлюднив доцільності усіх тарифів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.