У Черкасах Анатолій Гриценко прочитав лекцію студентам та поспілкувався в прямому ефірі з містянами (відео)

Новини Черкаси

У середу 14 лютого лідер «Громадянської позиції», викладач Києво-Могилянської академії Анатолій Гриценко відвідав Черкаси. В обласному центрі він прочитав лекцію студентам, зустрівся із партійним активом та відповів на важливі запитання журналістів. Також він взяв участь у прямому ефірі на  каналі “Експо-ТВ”.

Він розповів студентам Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького про основні загрози безпеки України. Анатолій Гриценко окреслив те, що держава не виконує свої функції безпеки та справедливості, еміграцію українських громадян закордон задля більших заробітків, величезний обсяг зовнішньої заборгованості, фактор російської агресії та панування олігархату.

В ефірі з ведучею програми Ольгою Мальованою та глядачами телеканалу з поміж основних питань, які обговорювали були: система оподаткування підприємців, розвитку осередків партії, питання децентралізації, а саме – передачі земель об’єднаним територіальним громадам.

Запис ефіру з Анатолієм Гриценко:

Розповісти друзям
  • 11
    Поширили:

1 коментар до “У Черкасах Анатолій Гриценко прочитав лекцію студентам та поспілкувався в прямому ефірі з містянами (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.