У Черкасах активісти пропонують назвати вулицю ім’ям Ігоря Калашника

Новини Черкаси

Черкаська громадська діячка, відомий еколог Людмила Ткаченко звернулася до міської влади Черкас з пропозицією  розглянути можливість назвати одну з вулиць Черкас ім’ям Ігоря Калашника, Заслуженого будівельника України, депутата  Черкаської міськради п’ятьох скликань (1991-2010роки).

З ім’ям Ігоря Миколайовича Калашника пов’язано багато добрих справ: десятки тисяч квадратних метрів зведеного житла, сотні кілометрів відремонтованих і збудованих доріг, будівництво НСК «Олімпійський», відкриття у Черкасах філіалу всесвітньовідомої клініки «Фрезеніус» та багато інших.

Звернення Людмили Ткаченко підтримали секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький та інші  мешканці міста.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на прес-конференції також висловив особисте ставлення до постаті Ігоря Калашника, зазначивши: «Честь і хвала цій людині», і зауваживши, що остаточне рішення з питання перейменування вулиць має приймати топонімічна комісія.

kin-011-300x268Редакція газети «Черкаський кур’єр» приєднується до ініціативи.
Не будемо перелічувати  все те, що зробив для міста  Ігор Миколайович Калашник, наведемо в якості аргументу лише один факт.

На початку 90-років, під час розпаду СРСР, майже 2 тисячі офіцерів виявили бажання  повернутися в Україну. Протягом 24 годин їм наказали залишити військові частини і відбути в незалежну. Прибулих в Оршанець учорашніх солдат і офіцерів перекваліфікували на прикордонників. Вони й досі пам’ятають, що таке бараки для сімей військовослужбовців.

Саме завдяки  Калашнику, який об’єднав зусилля  спілки воїнів Афганістану та  дніпровської філії «Укрінбанку», уперто «штурмував» ставки російського командування в Угорщині, Польщі, Німеччині, урядові та законодавчі фортеці, житлова проблема була вирішена.

В  Черкасах житла для воїнів-афганців і військовослужбовців західної групи військ  було збудовано більше, ніж у містах-мільйонниках. 600 родин воїнів-афганців і військовослужбовців  отримали квартири!
40 відсотків нового мікрорайону «Митниця» було зведено завдяки проектам  Ігоря Калашника і очолюваним ним підприємством. Назвати їм’ям Ігоря Калашника вулицю мікрорайону «Митниця», це та данина пам’яті, що ми  маємо віддати  цій людині, яка любила всією душею своє рідне місто і чимало для нього зробила.

Нагадаємо, Заслужений будівельник України, політик, громадський діяч,  депутат п’ятьох скликань Черкаської міськради, голова  громадської організації «Форум розвитку Черкащини» Ігор Миколайович Калашник  13 березня цього року на 56 році відійшов у вічність.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.