У Черкасах 59% ДТП трапилися на відремонтованих дорогах

Новини Черкаси

Від початку року на вулицях міста зареєстрували 137 автопригод. 7 осіб загинуло та 181 чоловік отримали травми різного ступеня тяжкості, – повідомляє на сторінці фейсбук місцева поліція.

14039980_1077151662362909_8666692632171720782_n
Найбільше аварій зафіксовано на вулицях Благовісна, Надпільна, Смілянська, Чорновола, Грушевського, Шевченка та проспекті Хіміків, де нещодавно проведено капітальний ремонт асфальтобетонного покриття. На зазначених вулицях зафіксовано 81 ДТП, що складає 59% від загальної їх кількості.
Співробітники патрульної поліції провели ретельний аналіз причин та обставин виникнення ДТП.
Найпоширенішими серед яких є: зіткнення внаслідок перевищення безпечної швидкості, порушення правил проїзду перехресть та маневрування.


“Наїзд на пішоходів за межами переходу, виїзд автомобілів на смугу зустрічного руху – це основний вид ДТП на вулицях Черкас через відсутність розмітки та пішохідних переходів. Скоро наші діти підуть до школи. Перед нами стоїть завдання попередити травмування і загибелі людей на дорозі. Ми маємо провести комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки руху. До Черкаської міської ради нами направлено не одне звернення з пропозицією, облаштувати вулично-дорожню мережу міста і усунути всі недоліки”,– зауважив начальник патрульної поліції Вадим Лісничук.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.