У Черкасах 36 маршрутка висадила пасажирів серед рейсу

Новини Черкаси

Знов історія з громадськими перевезеннями у Черкасах. Маршрутне таксі № 36 посеред маршруту висадило пасажирів та не повернуло кошти, мотивуючи тим що автобу зламався та сходить з лінії. Подія трапилася днями в районі Залізничного вокзалу. Кошти пасажирам повернули після скандалу.

Про це в фейсбуці повідомив мешканець Черкас Сергій Блоха у групі “Типичные Черкассы” у соцмережі:

“Сьогодні я потрапив в маршрутку з таким сервісом, просто жах. Заходжу в 18: 10 біля Гранд Маркету на Митниці в маршрутку № 36, за мною жінка, яка стає на 1-шу сходинку, водій відразу закриває двері і починає рах, тим самим придавив сумку дверима автобуса. Жінка поскаржитлася водієві, а той у відповідь відчинив двері находу! Жінка трохи не випала з автобуса! Але це ще не усе.”, – розповідає черкащанин.

На зупинці біля залізничного вокзалу о 18: 35 нас усіх висадили, мотивуючи тим, що зламався автобус. Люди вимагали повернення грошей, але кондуктор говорить – ви ж їхали у маршрутці, грошей не буде. Пасажири підняли бунт, і кондуктор після 5 хвилин скандалу віддала гроші. Пасажири попросили кондуктора представитися, але вона порадила телефонувати начальству з запитаннями, мовляв я вам не зобов’язана говорити своє прізвище. Ми усі вийшли, вони закрили двері маршрутки і поїхали.- пише обурений Сергій.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

2 коментарів до “У Черкасах 36 маршрутка висадила пасажирів серед рейсу

  1. 0

    0

    Почему госномер не записали? Дали бы жалобу в мерию на этот автобус вместе с его водилой и кондуктором да ещеи на этого горе – перевозчика…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.