У Черкасах 2 випускники отримали 200 балів на ЗНО

Новини Черкаси

Нещодавно стали відомі результати ЗНО з усіх предметів. У Черкасах лише два учні здали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів, що є максимальним показником.

1451760048_female-student-studying-014-620x330

 «Парій Данило, який отримав максимальний бал на ЗНО з математики та Кузебний Данило, що має 200 балів за ЗНО з хімії є випускниками Черкаського фізико-математичного ліцею», – повідомив начальник управління освіти Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Євген Степко.

Довідково

В Українському центрі оцінюванні якості освіти зазначають, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість роздрукувати Інформаційну картку, в який зазначені результати тестування з усіх предметів, з яких абітурієнти подолали пороговий бал. Для цього учасникам ЗНО необхідно скористатися опцією «Сформувати Інформаційну картку», що доступна на персональній сторінці учасника.

В Українському центрі оцінювання якості освіти звертають увагу, що Інформаційна картка є додатком до Сертифіката ЗНО. Ці документи необхідно подавати при вступі до вищих навчальних закладів.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.