У Черкасах 145 осіб пройшли тестування на гепатит

Медицина Черкаси Новини Черкаси
Експрес-тестування на вірусний гепатит С пройшли 145 чоловік, у 12 із них  виявили позитивний результат. Така акція під гаслом «Вимагаємо ефективного лікування!» відбулася кілька днів тому в рамках Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами за сприяння міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я», фонду «Інсайт» спільно з департаментом охорони здоров’я та медичних послуг, організації «Від серця до серця».
gepatitA
 За даними міського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики  та здоров’я, станом на 1 липня цього року хворих вірусом гепатиту В зареєстровано 2914 осіб, вірусом гепатиту С – 2948 осіб. Із них 1221 пройшли повне обстеження та є пацієнтами, які потребують лікування сьогодні або найближчим часом, інформує прес-служба ЧМР.
Вірусний гепатит С у разі застосування сучасних методів лікування може бути виліковним. Для хворих на вірусні гепатити в Черкаську область, як і в інші області України, поставляються препарати противірусної терапії.
Крім того, під час акції учасники отримали тематично-інформаційну печатну продукцію по вірусним гепатитам та їх профілактиці.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.