У Черкасах 14 грудня вшанують пам’ять жертв та ліквідаторів ЧАЕС

Новини Черкаси

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбудеться в обласному центрі 14 грудня 2017 року в Соборному парку біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобилю» .

14 груднядень пам’яті в Україні. Саме цього дня 1986 року завершили спорудження захисного саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Як інформують в прес-службі Черкаської ОДА церемонія вшанування відбуватиметься з 09.30. В рамках церемонії заплановані такі заходи – покладанні квітів до пам’ятного знаку та проведення молебню за жертвами аварії.

Довідково: Саме в цей зимовий день 30 років тому був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. А от День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС встановлений Указом Президента від 2006 року «з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України…».

Розповісти друзям
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.