У ЧДТУ цьогоріч відкриють нову спеціальність

Новини Черкаси

У Черкасах почнуть готувати працівників соціальних закладів. Набір на нову спеціальність розпочнеться уже цьогоріч у Черкаському державному технологічному університеті.

– Ми готуватимемо працівників соціальних закладів, компетентних у питаннях фінансування соціального закладу, організаційній діяльності з планування, координації, регулювання взаємодії соціального закладу з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями –  з питань, що стосуються діяльності, фінансування та соціального розвитку закладу, – зазначив ректор ЧДТУ Олег Григор. – Наші випускники зможуть працювати у таких закладах та установах як Пенсійний  фонд,  Фонд  соціального  страхування  від нещасних   випадів   на   виробництві,   Фонд   соціального   страхування   з   тимчасової   втрати працездатності,  Фонд  захисту  інвалідів,  Центри  з  оформлення  субсидій,  Фонд  зайнятості,  соціальні служби  для  сім’ї,  дітей та  молоді, для  людей похилого  віку  та  інвалідів.

Також набір на нову спеціальність прокоментувала і   доцент кафедри економічної теорії та банківської справи Інна Журба

– Під час навчання наші студенти отримають знання щодо механізмів надання, методів нарахування та технології надання соціальної допомоги,  правового регулювання соціальної сфери, документаційного супроводу соціальної допомоги та інновацій в системі соціального захисту, – зазначила пані Журба. – Ми плануємо застосовувати у навчанні  тренінги, конференції, вебінари, дискусії, ділові, рольові та імітаційні ігри, здійснення соціальних проектів. Потенційна посада для нашого випускника по закінченню навчання – це інспектор  з  виплати  пенсій, інспектор з призначення пенсій, інспектор із соціальної допомоги,  інспектор-ревізор, страховий агент, державний інспектор, страхувальник, агент із зайнятості та трудових контрактів, фахівець державної  служби  зайнятості  з  найму  робочої  сили, статистичні  обліковці  та  конторські службовці, що займаються соціальними питаннями, тощо.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.