У апеляційному засіданні встановлено адміністративну відповідальність соратника Бондаренка

Новини Черкаси

Апеляційним судом Черкаської області залишено в силі ухвалу Соснівського районого суду м.Черкаси та підтверджено позицію прокуратури щодо притягнення до адміністративної відповідальності посадовця Черкаської міської ради. Вочевидь мова йде про головного юриста мерії міста Черкаси Володимира Шабанова, що вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме в період з 2017 по 2018 рік підписував накази про преміювання свого зятя.

Відео з судового засідання додав в мережу журналіст Вадим Комаров:

Опубліковано Вадимом Комаровим Середа, 15 серпня 2018 р.

Апеляційний суд Черкаської області на засіданні що відбулося напередодні 15 серпня постановив:

– апеляційну скаргу Володимира Шабанова залишити без задоволення;

– Ухвалу Соснівського районного суду міста Черкаси про визнання Шабанова В.І. особою, що вчинила корупційне адмінпорушення без змін.

Так за повідомленням Прокуратури посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 3400 грн.

Нагадаємо, що минулого місяця за матеріалами Черкаської місцевої прокуратури складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією відносно керівника одного з Департаментів Черкаської міської ради, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника та вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме в період з 2017 по 2018 рік підписував накази про преміювання свого зятя.

Робота на вказаному напрямі перебуває на постійному контролі Черкаської місцевої прокуратури.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.