У 8 мікрорайонах Черкас відсутні цілодобові аптеки

Медицина Черкаси Новини Черкаси

У Черкасах без жодної цілодобової аптеки залишаються 8 мікрорайонів міста: Хімселище, Кривалівський, Соснівський, Дахнівський, Яблуневий, Зелений, Лісовий та Соборний. Тому черкащани змушені при необхідності долати відстань у 3-5 кілометрів, щоб дістатися до іншого мікрорайону, де працює така аптека. І все це уночі.

Відповідну інформацію повідомив депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря.

“Про проблему відсутності цілодобових аптек у мікрорайоні “Лісовий” мені повідомили мешканці мого округу. І, як з’ясувалося, така ситуація практично по всьому місту”, – пише на власній сторінці фейсбук депутат міськради Руслан Зоря.

За словами обранця, ним отримано інформацію від директора департаменту охорони здоров’я Черкаської міськради Олега Стадніка, обласного КП “Фармація” та завдяки старанням журналіста Сергія Могилко вдалося зібрати інформацію та створити інтерактивну карту цілодобових аптек міста Черкаси.

“Усього цілодобових аптек у Черкасах нарахували – 12. Більшість з них зосереджені в центральній частині міста, а в деяких місцях – чомусь по дві цілодобові аптеки одна біля одної. Очевидно, для конкуренції та заробітку. Але не для людей.”, – пише депутат.

Ситуацію з аптеками прокоментував і Олег Стадник:

“Хотів би додати, що мова йде про аптеки. Але аптеки можуть мати аптечні пункти- це своєрідна філія аптеки.Тому хотів би щоб врахували аптечні пункти, які працюють при цілодобових стаціонарах міста-а це інаші заклади І заклади обласного підпорядкування.Але фармація- це бізнес, і заставити бізнес працювати у збиток( район де не має попиту в нічний час) проблемно.”, – повідомив очільник департаменту охорони здоров’я.
Розповісти друзям
  • 7
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.