загрузка...

У 18-й школі з’явився інвентар, як у фітнес-клубі

Новини Черкаси

Баскетбольні щити, виготовлені за американською технологією, та сучасні тренажери відтепер радуватимуть учнів черкаської спеціалізованої школи № 18. А ще – швецькі стінки та волейбольні й баскетбольні м’ячі. Цей спортивний інвентар нещодавно заклад придбав за кошти, виділені з бюджету розвитку міста. Оснащення спортзали новими елементами коштувало 150 тисяч гривень.

11923384_873738376056307_477485617_n

Нагадаємо, наприкінці попереднього навчального року в навчальному закладі відкрили новий корпус із новою спортивною залою, кімнатами для перевдягання та душовими кабінами.

Директор школи Василь Грищенко розповів, що до кінця нового навчального року сподвіваються дооснастити спортивну залу тенісними столами, воротами для гандболу, ще кількома тренажерами та волейбольними кріпленнями.

– Є співпраця з міською владою, – додає він.

– Ми вдячні секретарю міської ради Олександру Радуцькому, який особисто контролював виділення коштів на вже придбаний інвентар й не допустив пробуксовування питання. Ми пишаємося, що стали першими в місті, і, мабуть, єдиними в області, хто має таку сучасну спортивну залу.

Василь Володимирович обіцяє, що нові тренажери використовуватимуть не лише на уроках. У школі планують створити спортивні секції, аби під наглядом фахівця в свій вільний час діти могли безкоштовно тренуватися.

sportinventar2

– Сьогодні відвідав школу і випробував нові конструкції, – зазначає Олександр Радуцький.

– Щиро заздрю учням, які матимуть змогу на них займатися. Вони зручні й ефективні. Дуже хочеться, щоб такий набір тренажерів та стінок був у кожній черкаській школі. Працюватимемо з депутатами для цього в майбутньому.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.