Цьогоріч відбудеться утеплення фасаду 2-ї школи Черкас

Новини Черкаси

Вчора у школі №2 провели День подяки. Також відзначили  роботу  депутата Черкаської міської ради Олександра Радуцького. В свою чергу депутат проінформував про заплановані до виконання заходи в його окрузі.  

Зокрема Олександр Романович висловив подяку освітянам:

“Особливо приємно було те, що у залі була присутня Валентина Олександрівна Кулик, яка у свій час викладала у мене історію (нині вона працює завучем).Навзаєм свою подяку під час виступу також висловив директору школи Віталію Мельнику, завідуючій садочку №55 Валентині Горячковській за наполегливу та ефективну працю, завдяки якій наші діти отримують якісну освіту.”, – написав на своїй сторінці фейсбук Олександр Радуцький.

Також депутат повідомив, що вже влітку відбудеться утеплення фасаду школи №2 та проведення ремонту в додатковому класі, що заплановано відкрити вже найближчим часом, адже бажаючих стати учнями навчального закладу вистачає, а от із місцями не все так просто. Але для мене це показник того, що батьки хочуть, аби їхня дитина здобувала знання саме у цій школі. Таким чином там справді створені комфортні умови для навчання. А ще 3-4 роки тому діти взимку під час уроків сиділи у верхньому одязі, оскільки у класах було холодно. Тоді ми поставили за мету змінити ситуацію і у підсумку зробили це.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.