Цього року на громадський бюджет подали 122 проекти

Новини Черкаси

Цьогоріч черкащани подали 122 ініціативи для поліпшення міського простору у рамках громадського бюджету. Про це під час ранкової наради повідомив начальник відділу підтримки громадянського суспільства департаменту організаційного забезпечення, член координаційної ради Олексій Дубовий. Він, разом із тим, окреслив стан реалізації минулорічних проектів-переможців.

За його словами, наразі лишилося дев’ять перехідних об’єктів із 2017 року, ще 11 мають реалізувати в 2018-ому.

– Серед втілених у життя проектів – капітальний ремонт вулиці Смілянської (встановлення регульованого пішохідного світлофору навпроти будинку № 133), ремонт тротуару на непарній стороні вулиці Смілянської від Володимира Ложешнікова до Вернигори та ремонт тротуару непарною стороною вулиці Чехова на відрізку від Надпільної до Благовісної, – розповів він. – Цього року ми встановили мобільну рентгенологічну систему в міській дитячій лікарні й втілили два бібліотечні проекти «Бібліотека під парасолькою» та «Бібліотека згуртовує громаду».

Олексій Дубовий повідомив також, що проекти для участі в голосуванні активніше подають у паперовій формі (109), аніж – електронній (13).

Загальна вартість громадських ініціатив, які були запропоновані цього року, склала 121 млн грн.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.