Ціна помилки – кошти на ремонт вулиці в 5 мільйонів гривень необхідно спрямувати на інший об’єкт

Новини Черкаси

Як інформують в Черкаській міській раді необхідно терміново виправити технічну помилку в Постанові КМУ, яка  спрямувовувала 5 млн грн на капітальний ремонт неіснуючої в Черкасах вулиці “Київська”.

11821465_891300897617376_1763111549_o

Про це у коментарі журналістам видання “Про все” повідомила директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган.

– Ні міськрада, ні депутати ВРУ від Черкащини, коштів на капремонт не замовляли. Це, мабуть, технічна помилка Кабміну. Наразі ми намагаємося її виправити. Ми підготували листа за підписом міського голови на ім’я віце-прем’єра України стосовно того, щоб ці кошти спрямувати на інший об’єкт. Ці кошти є цільовими, вони не є на умовах повернення. Це трансферт, капітальні відкладення, передбачені цього року (близько 1,5 млрд грн в державному бюджеті України) і от зараз розподілені, – пояснила Наталія Джуган.

На думку фінансистки, щоб у майбутньому не виникало подібних помилок, в контексті децентралізації фінансів, розподіл цих коштів потрібно залишати за місцевими бюджетами.

– Потрібно, щоб на місцях чітко знали, як планувати і ефективно витрачати ці кошти. А не так, щоб держава займалася їх розподілом, – зауважила головний фінансист Черкас.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.