Цікаві факти бюджетної підтримки телеканалу, який пов’язують з міським головою

Новини Черкаси

Містечкові бої тривають. Хлопці “журналісти” виконують замовлення і подають інформацію у вигідному світлі, забуваючи при цьому деталізувати та конкретизувати іншу сторону тієї ж медалі. Інші видання підхоплюють це та несуть в маси.

Визначено номера партій в бюлетені для виборів до Черкаської міської ради

Почнемо з того, що видання Кропива розповіло справжню “сенсацію” відкривши, що в Черкаській міській раді таки існує программа підтримки ЗМІ і по ній навіть здійснюються платежі. Так увагу журналіста привернув телеканал Експо, який за проведення 17 ефірів згідно належним чином оформленних документів отримав оплату в 51 тисячу гривень.

Проте, як виявилось, не тільки Експо отримує підтримку з бюджету Черкас. Мало хто про це знає, що міський бюджет Черкас активно підтримує розвиток всім відомого телеканалу Вікка.

Так канал на ефірах якого ми можемо бачити зокрема Сергія Одарича та членів виключно його команди отримав за якихось 2 місяці понад 11 тисяч коштів з міського бюджету за створення інформаційних програм за їх участю. Питання корупційності таких дій просто лежить на поверхні, адже всім відомо на території якого підприємства розміщено канал і яку роль він відіграє в медіа-просторі міста Черкаси.

Проте в своїй публікації журналіст видання припускає що на розвиток «маловідомого» каналу з багатотисячною аудиторією в ефірах якого ми можемо бачити багатьох депутатів від різних політичних сил (Ботнар, та інші) не повинен виставляти замовнику інформаційних послуг рахунки за свої ефірні хвилини відповідно до встановлених розцінок. Дане питання професійності та компетентності журналістів. Також канал, згаданий в статті може просто дякувати Кропиві за “безкоштовну рекламу”. Взагалі то заздрість – це погано. Вона заважає “носити звання журналіста”, адже неупередженість – головний принцип журналістики.

Окрім того на ефірах Експо ТВ ми бачимо десятки депутатів різних політичних сил, на ефірах же ТРК Вікка «обраних». Так як ми бачимо на сайті ЧМР в травні-липні 2015 року отримували перерахунки від департаменту організаційного забезпечення ЧМР:

 

Обласна ТРК «Рось» в сумі 17 642,52

001 - 0048

 

ТРК «Вікка» в сумі 11283,98

001 - 0002 001 - 0003

Тому розповідаючи інформацію потрібно бути неупередженим та розповідати всю правду про публічні кошти міської громади. Доречі в зазначений період виборами і не пахло і прив’язка пана Калашника до проплат каналу в цьому контексті виглядає недолуго.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.