Тринадцятигодиний дощ перетворив деякі вулиці Черкас на озера (фото)

Новини Черкаси

Тринадцятигодинні опади, що захопили 9 вересня Черкаси, істотно ускладнили життя мешканцям міста. Традиційно дісталося автомобілістам. Так за традицією затоплено вулицю Сагайдачного в районі Д, коло на Літаку, частини вулиці Героїв Дніпра на Митниці.

Так надвечір в районі кола на перетині Смілянської та 30-річчя Перемоги утворилося традиційне стихійне море. Відповідні світлини оприлюднив у фейсбуці Ігор Ожеред.

Своє бачення виклав і депутат міської ради Тарас Коломієць:

“9 Вересня 2018 р., вул. Героїв Дніпра навпроти будинку N31. Під водою “свіжий” асфальт. Цілий серпень не було дощів. Дорожна основа з гравію давно вже була покладена, бордюри встановленні. Асфальт почали вкладати тільки в вересні, коли розпочався сезон дощів! ” – зазначив він в коментарі.

Як інформують в прес-службі УДСНС у Черкаській області внаслідок тривалого дощу в обласному центрі затопило перехрестя вулиць Гетьмана Сагайдачного – Петра Дорошенко, та Різдвяна – Благовісна.

Станом на ранок рівень води на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного – Петра Дорошенко не дозволяє руху громадського та приватного транспорту окрім великогабаритних фур.

Фото Артур Чемирис

Силами чергових караулів Черкаського міськрайонного відділу ввечері з водяного полону були вивільнені мікроавтобус «VOLKSWAGEN» та автомобіль «OPEL Combo».

Найбільш напружена ситуація в обласному центрі склалася на вулиці Новопричистенська, де через сильні опади та заповнення технічного котловану водою, о 22:25 виникла загроза підтоплення підвальних приміщень житлового будинку.

На місці події силами Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС та оперативно-координаційного центру, було розгорнуло інженерно-технічний пост. Впродовж кількох годин особовий склад чергового караулу за допомогою мотопомп відкачав понад 30 кубічних метрів дощової води.

Розповісти друзям
  • 1
    Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.