Тролейбуси в Черкасах їздять з перебоями

Новини Черкаси

У вівторок  17 січня через обмерзання контактної мережі у Черкасах рух тролейбусів здійснюється з перебоями. Через туман та іній на контактній мережі відбувається перегрівання двигунів та відповідно зупинки тролейбусів.

 

Про це повідомив черкащанин Іван Васильович, який їхав в  тролейбусі 1- А в районі вулиці Чигиринська близько 7 ранку. Внаслідок перегрівання тролейбус зупинився на 3 хвилини, водій здійснював роботу на даху для запуску двигуна.

Рух тролейбусів здійснюється з виникненням іскр, що призводить до незначних збоїв в графіках руху.

Інформацію про можливі збої руху тролейбусів ще вчора повідомив у “Фейсбук” представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

У зв’язку з сильним інієм, і обмерзанням контактної мережі, завтра з ранку 17.01.2017 можливі збої у роботі тролейбусів!- написав він.

Розповісти друзям

3 коментарів до “Тролейбуси в Черкасах їздять з перебоями

 1. 0

  0

  Інформація не точна, щодо перегріву двигунів…. Мій номер 0939898849. Можу пояснити чому саме в таку погоду відбувається збій у роботі.

 2. 0

  0

  Що задурня стосовно перегрівання двигунів??!****! жах…. і смішно, і плакати хочеться!

 3. 0

  0

  Ніякого перегріву не відбувається, річ у тім що під час обледеніня, на тролейбусній тралії виникає обмерзання проводів, і через це відбувається іскріння, під час руху….. І зношується угільна вставка, яку вставляють у башмак тролейбуса який дотикається до проводу….. У звичайний день, цих вставок вистачає на день майже два, у дощ їх доводиться міняти частіше, а от під час інію то їх вистачає лише на 3-4 км, тому водіям доводиться їх міняти дуже часто, бо якщо вчасно не змінити починають плавитися щічки, це елемент де вставляється угільна вставка…. І як наслідок може бути обрив контактного проводу, і швидке зношення тролії…. Тому в наступні рази якщо щось подібне будете писати проконсультуйтеся у спеціалістів або у людей які хоч трохи розуміються в цьому…. Дякую…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.