Трьох жителів Золотоніщини відзначено грамотами Верховної Ради України

Золотоноша Новини Черкаської області

За поданням  народного депутата Владислава  Голуба,  трьох жителів Золотоніщини відзначено грамотами Верховної Ради України. Також сільським радам району від народного депутата вручено сертифікат на 100 000 грн.

У перші дні березня 95-ту річницю зі дня свого  заснування відзначив багатий на здобутки та на щедрі врожаї Золотоніський район. З нагоди ювілейної дати у місцевому Будинку культури зібралася сила-силенна гостей з різних куточків Черкащини: аграрії, медики, освітяни, представники промислової галузі, гості з інших районів, щоб привітати жителів Золотоніщини із знаменною датою. У цей день зі сцени Будинку культури лунали найщиріші побажання. Золотонісців, що відзначилися своїми здобутками, удостоїли нагородами і подарунками.

За поданням народного депутата України Владислава Голуба трьох жителів Золотоніського району відзначили грамотами Верховної Ради України.

Почесною грамотою Верховної Ради України за багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху на території району, забезпечення прав і свобод ветеранів війни і праці, інвалідів та пенсіонерів, розвиток волонтерського руху та з нагоди 95-річчя утворення Золотоніського району відзначили голову Золотоніської районної ради ветеранів війни і праці Черкаської області Любаненко Тетяну Андріївну.

За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток українського хореографічного, музичного мистецтва, творчу діяльність, високу професійну майстерність та з нагоди 95-річчя утворення Золотоніського району нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради України директор Піщанського сільського Будинку культури Шеремет Любов Петрівна.

Грамотою Верховної Ради України за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування та з нагоди 95-річчя утворення Золотоніського району нагороджена сільський голова села Коврай-2 Костенко Валентина Василівна.

Привітати золотонісців прибули й голови Канівської райдержадміністрації та районної ради, помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба в м. Канів Олена Радченко.

«Сьогодні мала честь долучитись до відзначення ювілею Золотоніського району. Золотоніщина зустріла усміхненими обличчями, незрівнянними талантами та значними досягненнями. Для району – це майже століття здобутків, нових звершень і перемог. Ми пишаємося золотонісцями, зичимо процвітання та розвитку району! Від імені народного депутата Владислава Голуба, спільно з помічником-консультантом  з м. Золотоноша Оксаною Гіщіною, привітали золотонісців зі святом та передали подарунки сільським головам району»,- повідомила Олена Радченко у «Фейсбуці».

Від народного депутата України Владислава Голуба для покращення матеріально-технічної бази сільських рад Золотоніського району помічники-консультанти вручили старості сільських голів Іллічовій Любові Микитівні сертифікат на отримання 100 тис. грн.

Золотоніській районній організації ветеранів війни та праці помічники-консультанти Владислава Голуба передали сертифікат на передплату районної газети «Вісник Золотоніщини».

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 14.03.2018

Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.