Третина депутатів вимагає скликати чергову сесію міської ради

Новини Черкаси

Третина депутатів міської ради звертається до міського голови та секретаря міської ради з відкритим зверненням щодо виходу з ситуації в місті. На думку депутатів скликання сесії Черкаської міської ради на завтра, 11 жовтня, відбуватиметься “в темну” та не прозоро.

Про це на прес-конференції повідомили екс-секретар міськради Олександр Радуцький, депутати Олександр Згіблов та Руслан Зоря.

Фото – сайт Вичерпно

Під час сьогоднішньої прес-конференції депутати міської ради зачитали звернення, в якому вимагають у законний спосіб скликати сесію Черкаської міської ради.

Опозиційні до мера міста Анатолія Бондаренка депутати вимагають скликати не позачергову, а чергову сесію, і так як це має відбуватися згідно чинного законодавства: з повідомленням депутатів за 10 днів, з попереднім обговоренням питань на виконкомі, тощо.

“Сесія має бути відкритою, на ній мають бути присутні журналісти, громадськість. Ховатися від громади в Каневі, Золотоноші, Чигирині не потрібно.” – йдеться у зверненні.

“Наші депутати готові прийти у будь який день, хоч вночі, хоч у свято і голосувати, якщо скликання сесії відбуватиметься без порушень”, – зазначив Згіблов.

Про це пише видання Дзвін

Розповісти друзям
  • 6
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.