Третина депутатів вимагає скликати чергову сесію міської ради

Новини Черкаси

Вже вкотре за 2018 рік 15 депутатів міської ради у своєму зверненні адресованому міському голові Анатолію Бондаренку вимагають від нього скликати чергову сесію ради. Зокрема до розгляду пропонуються питання внесення змін до бюджету Черкас, відповідно до узгодженого бюджетною комісією міської ради проекту.

Інформацію про депутатське звернення повідомив депутат міської ради Руслан Зоря:

Уже, мабуть, вп’яте за цей рік подаємо звернення до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з вимогою скликати сесію міськради з питань бюджету. І щоразу сесію не вдається скликати через саботаж міського голови та його команди. Дивно чути від цих людей і від Анатолія Васильовича особисто про те, що депутати не ходять на сесію, блокують роботу ради і подібний брєд. Ви бачите, хто вкотре підписує звернення про скликання сесії? Запитайте себе, де тут «Батьківщина» і куплені посадами у виконкомі депутати. І зробіть висновки, кого обирати наступного разу. -підкреслює народний обранець.

Читай також: В Черкасах порушують закон не скликаючи сесію міської ради?

“Відповідно до частини 7 статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” сесія сільської, селищної, міської, районної у місті ради повинна бути скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті ради, а сесія районної, обласної – також за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради або голови відповідної місцевої державної адміністрації”, – зазначається у зверненні.

Читай також: Відкликані депутати не мають права брати участь у сесіях – рішення суду

Зазначимо, що 1 листопада апеляціний суд скасував заборону Черкаській міській виборчій комісії оголошувати 5 нових депутатів міької ради. Відповідно на імовірній черговій сесії має відбутися проведення усіх процедур. В зверненні депутатів зазначено – про час та місце засідання повідомити депутатів Черкаської міської ради та Черкаській міській виборчій комісії.

 

Розповісти друзям
  • 4
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.