Юрій Тренкін: Підтримка освітньої галузі – серед пріоритетних завдань міської влади

Новини Черкаси

Урочиста лінійка першого вересня цього року для учнів Черкаського НВК №34 відбудеться у шкільному дворі із новеньким асфальтним покриттям, уроки проходитимуть у класах із енергозберігаючими вікнами, а фізичною підготовкою школярі займатимуться на відновленому спортивному майданчику.

photo_2016-08-25_12-53-29
Гроші на усі ці роботи заклали у Програмі соціально-економічного розвитку Черкас з ініціативи депутата міськради Юрія Тренкіна, що опікується мікрорайоном «Митниця», повідомляють у фейсбуці.

Директор ЗОШ №34 Віталій Дейнега розповідає: “Майже два десятки років чекала школа на гроші, необхідні для вирішення нагальних проблем. І це вперше вона отримала таку відчутну фінансову підтримку”.


121158Депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін наголосив: “2016-ий рік міський голова Анатолій Бондаренко та рада проголосили роком підтримки освітньої галузі. І на сьогодні ми бачимо, що це були не просто слова. У цій школі буде замінено левову частину вікон на енергозберігаючі склопакети. Нарешті буде відбудовано спортивний майданчик та заасфальтовано шкільний двір”.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.