Ткаченко обійняв 18-ту сходинку рейтингу голів ОДА

Новини Черкаси Новини Черкаської області

У всеукраїнському рейтингу Черкащина на сьомому місці з кінця. Голова Черкаської облдержадміністрації  Юрій Ткаченко посів вісімнадцяте місце. Навіть «військові» Донецька і Луганська області  виявилися попереду Черкаської Ткаченко 18-й у рейтингу голів ОДА.  

Рейтинг діяльності голів ОДА за 2016 рік склали експерти Комітету виборців України.

Перше місце в рейтингу голів ОДА посіла очільниця Харківської області Юлія Світлична. Харківщина стала першою за показниками соцільно-економічного розвитку в 2016 році.

Також у п’ятірці лідерів Львівська область, Кіровоградщина,  Тернопільщина та Закарпаття. Серед антилідерів рейтингу голови  ОДА Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Полтавської і Херсонської областей.

Оцінка базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів.  Соціально-економічний розвиток кожної області було оцінено за 10 напрямками: розвиток промисловості, сільського господарства, темпи будівництва, прийняття в експлуатацію житла, залучення інвестицій, торговельний баланс, зайнятість та безробіття, збільшення заробітної плати, фінансова самодостатність та енергозбереження. Джерело даних – інформація Державної служби статистики та відповіді профільних міністерств та облдержадміністрацій на запити ВГО КВУ.

Максимум за свою роботу очільник ОДА міг отримати 10 балів. Голова Черкаської ОДА Юрий Ткаченко зайняв 18 місце із загальною оцінкою 4,9 балів.

Черкаський кур’єр №6 від 8 лютого 2017 року

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.