Тетяна Чубіна: Годі перекладати відповідальність на когось

Новини Черкаси

Тетяна Чубіна – доктор історичних наук, професор кафедри гуманітарних наук та іноземних мов Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, голова комітету Благодійного фонду «Історична спадщина». Видала десятки власних книжок та написала більше двохсот наукових статей.

чубіна

Нещодавно Блок Петра Порошенка «Солідарність» делегував Тетяну Чубіну кандидатом в депутати до Черкаської міськради. Ми запитали Тетяну Дмитрівну: що спонукало її, відомого науковця, випробувати свої сили на політичному поприщі?

Багато років поспіль я не пропускала жодних виборчих перегонів в якості простого виборця. І кожного разу ідучи на вибори, віддаючи свій голос, я мала надію на те, що кожен депутат, якого ми обирали — найдостойніший. Але, напевно, чи час так змінився, чи змінилися події в країні, чи просто з віком людина стає мудрішою, я зрозуміла одну річ — досить сподіватися на когось, потрібно йти і робити самій. Бо я, в першу чергу,  відповідальна перед своєю дитиною, перед тисячами тих випускників, яких я навчала, працюючи 15 років в Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Я розумію, що зміни не настануть в одну мить, бо це довгий і тернистий шлях, проте моя совість як патріота своєї країни і свого міста буде чистою, тому що я не залишилась пасивним глядачем, а зробила спробу змінити наші Черкаси на краще в якості депутата Черкаської міської ради.

Сьогодні я серйозно занепокоєна проблемами молоді, оскільки працюючи з нею щодня, відчуваючи її настрої і розуміючи її проблеми, я бачу, що вона як ніколи потребує уваги і підтримки, тому вважаю своїм завданням на рівні міста зайнятися реалізацією молодіжної політики та створенням сприятливих умов для розвитку черкаської молоді. Балотуючись по мікрорайону «Луначарський», я маю конкретну програму розвитку округу, оскільки я не тільки знаю проблеми, але і розумію в якому напрямку маємо рухатися задля їх вирішення. І я впевнена, що в нас все вдасться.

–  Чому саме Блок Петра Порошенка «Солідарність»?

Я мала пропозиції від різних політичних сил. Блок Петра Порошенка – мій свідомий вибір. Я впевнена, що в цей складний для країни час не можна гратися в опозиційність і тим більш займатися популізмом. Потрібно бути з тими, хто взяв на себе відповідальність зберегти країну, провести реформи, завершити євроінтеграцію. З тими, хто рухається уперед.

-Ви йдете до ради по виборчому округу №2, це мікрорайон «Луночарський». Які проблеми цього округу вважаєте пріоритетними ?

– Я 15 років незмінно працюю в цьому мікрорайоні. І, звичайно, знаю усі проблеми, бо щодня з ними зштовхуюся. Більшість з них є типовими для Черкас. Це й ремонт доріг, тротуарів, між будинкових проїздів, реконструкція тепломереж, упорядкування дворів, наведення ладу у лісосмузі. Питання облаштування зон для відпочинку і занять спортом – є не менш пріоритетним, ніж скажімо, забезпечення і продовження маршрутів транспортного сполучення. Хоча територіально, мікрорайон «Луночарський» знаходиться далеко від центру, проте це ніяким чином не має впливати на рівень розвитку інфраструктури, комфорту та умов проживання.

Джерело: “Черкаський кур’єр” №18 (89), 30 вересня 2015 р.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.