Тест-драйв тролейбусам влаштувала влада Черкас (фото)

Новини Черкаси

У вівторок 29 грудня в пробну поїздку на новому тролейбусі з Соборної площі Черкас вирушили депутати Черкаської міської ради разом із мером Анатолієм Бондаренком.

 FlRl1lI_AeI
Анатолій Бондаренко, а також екс-секретар міськради Олександр Радуцький навіть приміряли собі крісло водія.

SAMSUNG CSC

Відповідаючи на запитання журналістів щодо маршруту, яким курсуватимуть новопридбані «рогаті», міський голова повідомив, що поки остаточного рішення стосовно цього не досягнуто: розглядається варіант із виходом їх на лінії колишнього маршруту №7 «Хімволокно – санаторій «Україна». Проте є пропозиції від громадськості, аби пустити їх на тролейбусний  маршрут №10 (Річковий вокзал – вул. Конєва), який зв’язує мікрорайон Митницю, центр з житловим масивом «Перемога», і яким  користується чимало громадян.
Анатолій Бондаренко акцентував, що вже незабаром спільно з громадськістю міста буде визначено маршрути для нових тролейбусів.

k4ff-E1Q7dc

“Щиро радію, що у новому році містом курсуватимуть нові сучасні та комфортні тролейбуси. Вже сьогодні проїхався в одному з таких разом ізАнатолій Бондаренко та колегами. Закупівлю 8-ми зелених красенів вважаю досягненням роботи депутатів попереднього скликання. Нагадаю, що завдяки державній програмі місто має отримати ще 8 тролейбусів. Таким чином, парк комунального підприємства ЧЕРКАСИЕЛЕТРОТРАНС оновиться 16-ма машинами. Майбутнє – за екологічним транспортом та реформою транспортної системи Черкас. У новий рік – з новими починаннями!” – прокоментував поїздку депутат міської ради Олександр Радуцький

981ZonTn_WA

А от водій одного з нових тролейбусів Микола Павличук (загальний стаж роботи якого на КП «Черкасиелектротранс»  складає 24 роки) розповів, що перш ніж сісти за кермо такого транспорту він зі своїми колегами стажувались у Вінниці та Києві. Так – вивчали особливості керування такими тролейбусами, їх технічні характеристики.

SAMSUNG CSC

– Адже кожен транспорт – чи то звичайна легкова машина, вантажівка, чи – тролейбус – має свої унікальні особливості, відчути які можна лише безпосередньо під час їзди. Так і з цими тролейбусами. Загалом вони досить сучасні та комфортні, як для пасажирів, так і водіїв. Є опалення, передбачені відкидні пандуси для візочків. Крім цього, тролейбус може міняти кут нахилу при посадці пасажирів (особливо це актуально для людей похилого віку, мам з дитячими візками, людей з обмеженими фізичними можливостями).

SAMSUNG CSC

Також для зручності громадян у салоні розміщено інформаційне табло, є можливість звукового супроводу оголошення зупинок. Для оперативного реагування, все, що відбувається в салоні, виводиться водію на монітор, – розповів Микола Миколайович, висловивши впевненість, що новенькі тролейбуси  сподобаються черкащанам та гостям нашого міста, які у подальшому охоче користуватимуться цим транспортом.

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.