Терцентр Черкаського району отримав нові засоби для реабілітації підопічних, а дитсадок – сучасну техніку

Новини Черкаської області

У переддень людей похилого віку до Територіального центру соціального обслуговування Черкаського району завітав народний депутат України Владислав Голуб. Нардеп вручив директору Терцентру засоби для реабілітації підопічних закладу.

Орієнтовно 80 жителів Черкаського району, які мають інвалідність, отримають милиці підлокітні, ходунки, палиці та інші засоби для реабілітації. Такий подарунок вдалося зробити жителям завдяки співпраці районної влади, керівництва Терцентру й народного депутата від 197 виборчого округу Владислава Голуба.

«Низько вклоняюсь за ту турботу, яку ви щодня робите для підопічних»,- звернувся народний депутат під час вручення реабілітаційних засобів до директора Терцентру Валерія Вишиваного.

Потому голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій Яріш, голова Черкаської райради Олексій Собко та народний обранець оглянули приміщення Терцентру та спланували роботу на майбутнє.

«Сьогоднішній приклад якраз такий, коли спільними зусиллями всі гілки влади досягають високих результатів»,- переконаний Олексій Собко.

Як зазначив Владислав Голуб, наші співгромадяни заслужили, аби жити у достойних умовах, і про це не повинні забувати усі гілки влади, втім маємо робити кроки у розвиток майбутнього – дітей.

А тому наступну зустріч народний депутат провів у дитсадку с. Будище Черкаського району. Завітав Владислав Голуб спільно з представниками ГО «Форум розвитку Черкащини», щоб передати для закладу і дітей подарунок – сучасний мультимедійний проектор та ноутбук.

«Дошкільний навчальний заклад «Струмочок» с. Будище виховує талановитих дітей, тож за зверненням директора дитсадка Лариси Бут, ми змогли передати сучасну техніку»,- розповіла помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Інна Ключка.

Як батько двох дітей народний депутат зазначив, що вплив вихователів на дітей важко переоцінити, у їх руках майбутнє держави. Тож і сучасний мультимедійний проектор стане у нагоді для розвитку малюків. «Хочу побажати, щоб і надалі була змога робити добрі справи, зокрема для дошкільнят, на знак подяки ми з дітьми підготувати невеличкий музичний подарунок» ,- звернулась до гостей директор дитсадка Лариса Бут. Тож наостанок вихованці дивували присутніх своїми юними талантами.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.