«Теплі кредити» видаватимуть і цього року

Новини Черкаси Новини Черкаської області
Торік заходи енергоефективності на Черкащині профінансовано на понад 88 млн. грн.
Черкащанигриин
За ці кошти в області вдалося частково замінити вікна та двері, провести утеплення фасадів та покрівель, заміну котлів та систем опалення, а також заощадити 2,78 тис. тонн умовного палива, що в перерахунку становить 2,4 млн кубометрів газу.
Приватним особам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житловобудівельним кооперативам для здійснення енергоефективних заходів та заміни газових котлів з жовтня 2014 року через уповноважені банки надали 3 177 кредитів на загальну суму 50,1 млн грн.
Нагадаємо, що за інформацією Держенергоефективності України, Черкащина посідає 11 місце серед областей за кількістю виданих «теплих» кредитів.
Цього року держава збільшує фінансування програми з Державного бюджету. Крім того, у Державному фонді регіонального розвитку закладено 194 мільйона гривень – для соціальноекономічного розвитку окремих територій, ці кошти також можуть спрямовуватися на інфраструктурні проекти, серед яких і проекти з енергоефективності.
Відшкодування «теплих» кредитів передбачає компенсацію частини суми кредитів в 20% – для громадян на придбання негазових котлів, 30% – для громадян на енергоефективні заходи та 40% – для ОСББ на енергоефективні заходи. Держава також передбачила компенсацію у 70% на відшкодування кредитів для субсидіантів.
“Черкаський кур’єр” від 02.03.2016 р.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.