Театр зіграв якраву виставу просто перед сесією обласної ради (фото)

Новини Черкаси Новини Черкаської області

Черкаські актори намагалися відстояти власні права на сьогоднішньому засіданні Черкаської обласної ради. Для цього, перед початком засідання колектив театру влаштував справжній перфоманс перед входом в Будинок рад. Актори привезли лікарняне ліжко із «трупом театру», над яким стояли три лікаря – по аналогії із відомою фігуркою трьох мавпочок у одного із них був заклеєний рот, у іншого – очі, а в третього закриті вуха.

1442476317-4

Перед початком сесії Черкаської обласної ради актори влаштували справжню театрульну виставу, щоб депутати звільнили .

На каталці привезли актора, який грає роль пацієнта, що мучиться від болю. Поряд із ним стоять три лікарі, які жодним чином не реагують на болі пацієнта. У одного заклеєні очі, у другого закриті навушниками вуха ,у третього – заклеєний рот. За ними стоїть колектив театру з плакатами з написами:  «В центрі України театр Шевченка під загрозою знищення!», «Театр Шевченка – гаряча точка Черкас!», «Ми готові до театрального майдану» та інше – пише кореспондент Прочерку.

– Дирекція театру маніпулює акторами, – зауважив Проскурня під час свого виступу на сесії, на що відразу отримав викрики «брехня» від акторів, присутніх у залі.
Під час 10-хвилинного виступу акторів, який депутати обласної ради вислухали під час незапланованої перерви, актори не лише розповіли про свої проблеми, а й сказали про можливий шлях їх вирішення.
– Артисти театру вирішили власними силами заробляти на відновлення свого дому, – повідомила актриса Черкаського драмтеатру Наталя Мамалига. – Ми створили благодійний фонд «Черкаський театр», реквізити якого усі депутати отримають прямо зараз. 4 жовтня відбудеться презентація фонду та концерт «Нова театральна історія», до якого ми пропонуємо приєднатися усім небайдужим.

на_головну

Окрім того, актори попросили оголосити конкурс на посаду начальника Управління культури області, художнього керівника Черкаського драмтеатру, а також директора установи.
– Ми просимо, щоб цей конкурс був відкритим, під час затвердження кандидатури дослухалися до думки громадськості та акторів, а ще – щоб у області нарешті з’явилася стратегія розвитку культури загалом та театральної справи зокрема, – наголосила актриса та голова профспілкової організації Черкаського драматичного театру Наталія Вітряк.

За матеріалом видання Нова Доба

1442476221-224

Фото – Громадське ТБ

Реквізити рахунків Благодійної організації «Благодійний фонд «Черкаський театр»

В національній валюті (гривні):

Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр»

Код ЄДРПОУ: 39938661

Рахунок отримувача: № 26003287821

Банк отримувача: АБ «УКРГАЗБАНК»

МФО: 320478

 

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.