Талу воду з перехрестя Котовського-Одеська відкачують – Отрешко

Новини Черкаси
У Черкасах на розі вулиць Одеська-Котовського  нині тривають роботи з відкачування зливових потоків, які утворились в результаті танення снігу. На місці працюють робітники КП «ЧЕЛУАШ».
12650279_1679530138990966_1022180903_n
Фото сайту http://infomist.ck.ua/
За словами начальника управління вуличної інфраструктури Сергія Отрешка,  на цьому вуличному  відрізку існуюча зливова каналізація не справляється з обсягами водних потоків, тому довелось застосовувати також насоси та відкачувати талу воду.
 Сергій Володимирович стверджує, що у решті мікрорайонів міста, за винятком вул. Героїв Дніпра,  ситуація з талою водою є менш критичною і дощоприймачі працюють у плановому режимі, у повній мірі справляючись з обсягами зливових потоків.
 

Тоді як на цей момент  на вул. Героїв Дніпра вже здійснено розчистку та прибирання узбіч дороги від снігу, аби таким чином зменшити обсяги талої води, яка накопичується на проїжджу частину.
Водночас повідомив, що вже закладено 5 мільйонів гривень у Програму соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на 2016 рік на капітальний ремонт мереж зливової каналізації. До переліку зазначених об’єктів внесено також ремонт зливової каналізації на вул. Одеська, Котовського та Героїв Дніпра.
>Сергій Отрешко запевнив, що комунальники оперативно відстежують та реагують на ситуацію на дорогах. Зі свого боку, звернувся до жителів міста, задля ефективної роботи з прибирання міста від талого снігу, повідомляти про зазначені проблемні місця на телефони  оперативної служби міськвиконкому «1505». А саме: зі стаціонарного телефону – на короткий номер 15-05 та з мобільного на номер (050)464-60-60.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.