Системою MapaMagic хочуть охопити всіх перевізників Черкас

Новини Черкаси

У Черкасах нині безкоштовно функціонує мобільний додаток, який дозволяє відслідковувати рух маршрутного транспорту. Втім за допомогою системи MapaMagic охоплені не всі перевізники міста. Тож аби обговорити наступні плани впровадження транспортної реформи та мобільного додатку зокрема, засновник MapaMagic Віктор Євпак та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні провели зустріч.

За словами Віктора Євпака, цей мобільний додаток удосконалюється, розроблений новий веб-сайт, де будь-яке місто, не лише Черкаси, може зайти і побачити, як працює система, прорахувати вартість послуги. ” Але наголошую, якщо для іншого міста – це платні послуги, то для Черкас – безкоштовні. Я хотів би, як і інші черкащани, щоб система працювала повністю і покривала все місто. Ми намагались пояснити це перевізникам, але деяким з них не цікаво. Ймовірно, їх стримує те, що ця система технічно бореться з корупцією у транспортній галузі. Адже на мапі одразу видно скільки конкретно транспортних засобів є на маршрутах”,- зауважив Віктор Євпак. Тож він попрохав Анатолія Бондаренка виступити з юридичною пропозицією, аби зобов’язати перевізників користуватися будь- якими GPS-трекерами.

”Наразі ця система завойовує інші міста України. Наприклад, у місті Дрогобич міський голова зобов’язав усіх перевізників встановити трекери. Втім для них така послуга після встановлення обладнання коштуватиме орієнтовно 6- 8 тис. грн. на місяць”,- запевнив засновник мобільного додатку. В свою чергу міський голова пообіцяв вирішити це питання. ” Я звертаюсь до перевізників міста якомога швидше встановити трекери”,- зауважив Анатолій Бондаренко.

Втім, щоб система повністю запрацювала, треба прописати це зобов’язання юридично, а далі вже поступово впроваджувати транспортну реформу, йшлося під час зустрічі.

”Система має зараз 13 тис. користувачів, тобто це послуга, яка потрібна Черкасам”,- запевнив Віктор Євпак.

Нині ж перелік комунального і приватного маршрутного транспорту, який підключений до мобільного додатку такий:

В свою чергу пообіцяв, охопивши цим мобільним додатком все місто, готовий розробляти для Черкас наступні безкоштовні програми.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

2 коментарів до “Системою MapaMagic хочуть охопити всіх перевізників Черкас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.