Святковий концерт відвідали ветерани Другої світової війни

Новини Черкаси

Напередодні відзначення 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Будинку Кулика відбувся святковий концерт До Дня пам’яті і примирення   «Війна нас не зламала».

У Черкасах нині проживає  більше трьох сотень фротовиків, ще 2000 – учасники війни і 20 000 дітей війни. Самих же ветеранів, котри особисто брали участь у визволенні Черкас у грудні 1943 року, залишилося троє. Це Марія Григорівна Озеран, Григорій Степанович Дубовський та Іван Денисович Шастун. Про це у власному фейсбуці повідомив очільник Черкас Антатолій Бондаренко.

Глибокий уклін і безмежна вдячність цим людям. Світла пам’ять мільйонам, які віддали життя за Батьківщину. Гірко, що минуло лише 70 років, а нашу країну знову спіткала війна. 8 травня в Україні оголошено Днем пам’яті та примирення. Саме мир є на сьогодні найбажінішим і найціннішим побажанням. Особливо тим, хто нині захищає кордони на Сході України. Вічна пам’ять полеглим, честь і шана живим Героям України!

– Роки війни ніколи не зітруться з наших сердець, а час безсилий проти народної пам’яті, – додав своєю чергою очільник міської ради ветеранів Іван Губський.

– Ця пам’ять нині живе в кожній сім’ї, в кожному місті, в кожній українській родині. І люди, котрі повернулися з фронту, нині живуть цими спогадами… Сьогодні хочеться побажати всім навколо жити з миром,  без війни, працювати й виховувати дітей, бути щасливими та здоровими. Бо це те, заради чого ми воювали.

За задумом організатори концерту намагалися провести паралель між Другою світової війною та сучасною на Сході нашої країни. Зокрема, через емоції, які, кажуть, переживали й переживають обидва покоління.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.