Святкові заходи біля головної новорічної ялинки міста (перелік)

Новини Черкаси

Фото "Інфоміст"

У рамках новорічних свят у місті будуть відбуватися наступні святкові заходи:

19 грудня з 14.00 до 15.00 години на Театральній площі з Днем Святого Миколая всіх черкащан вітатимуть дитячі творчі колективи, а з 15.00 до 16.00 години на вас чекає театралізована постановка від акторів академічного обласного українського музично-драматичного театру ім, Т.Шевченка. Всі бажаючі зможуть зігрітися гарячими напоями.

18 і 20 грудня  з 15.00 до 16.00 години малечу Черкас ми запрошуємо до розважально-ігрової програми за участю улюблених мультяшних персонажів театру «Анімація».

 Протягом всіх днів на площі ім. Т.Г.Шевченка для мешканців та гостей мітса звучатимуть новорічні мелодії і з 12-ї години працюватимуть ярмарок-продаж новорічних прикрас, атрибутики та  зона  «ФотоСелфі», де ви зможете зафіксувати святкову мить на фото.
18 грудня вперше в Черкасах свої двері гостинно відкриває Резиденція Святого Миколая на другому поверсі кінотеатру «Україна». З 15.00 години у Резиденції дітей зустрінуть Святий Миколай, Янголятко, Антипко, на них очікують новорічні  майстер-класи, ялинка мрій, розважально-ігрова програма, перегляд мультфільмів та багато інших цікавинок. А 19 і 20 грудня Святий Миколай чекатиме на дітей з 12.00 години разом зі своїми помічниками і веселими розвагами.
З 12-го до 18 грудня у торгівельно-розважальному центрі «Любава» розпочинають свою роботу майстер-класи з розпису пряників та виготовлення їстівних новорічних прикрас в рамках проекту «Смачна новорічна країна».
19 грудня о 15.00 год. у торгівельно-розважальному центрі «Любава» —  відбудеться святкове відкриття традиційного благодійного проекту «Смачна новорічна країна», до якого можуть долучитися всі бажаючі.
Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.