Свободівець Ботнар з посмішкою звільнив директора департаменту (відео)

Новини Черкаси

Директора департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілію Маліщук звільнено з посади у зв’язку з появою на робочому місці начебто в нетверезому стані. Проте чиновниця заперечує претензію та наголосила, що алкоголь не вживає і буде звертатися до суду.

Екс-чиновниці сьогодні вручили розпорядження міського голови про припинення служби та звільнення з посади, – повідомляють у партії “Свобода”.

При проведенні процедури були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, свободівець Юрій Ботнар та представники служб кадрового та юридичного забезпечення.

Читайте також: “Свободівський” директор департаменту міської ради блокує виплати сиротам, хоча кошти перераховано

Лілія Маліщук, попри низку доказів, що за твердженням партії “Свобода” мали місце, але не оприлюднені, заперечувала причини свого звільнення й заявила про незаконність цих дій.

Звільнення чиновниці відбулося відповідно до статей 20, 21, 37 ЗУ “Про службу в органах місцевого самоврядування”, ст. 40, 43, 47, 83, 147-149 КЗпП України.

Лілію Маліщук звільнено з посади

ОФІЦІЙНО: Директорку департаменту організаційного забезпечення ЧМР Лілію Маліщук звільнено з посади у зв'язку з появою на робочому місці в нетверезому стані (п. 7 ст. 40 КЗпП України). Екс-чиновниці сьогодні вручили розпорядження міського голови про припинення служби та звільнення з посади. При проведенні процедури були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, свободівець, Юрій Ботнар та представники служб кадрового та юридичного забезпечення.Лілія Маліщук, попри низку доказів, вперто заперечувала причини свого звільнення й заявляла про незаконність дій. Проте звільнення чиновниці відбулося відповідно до статей 20, 21, 37 ЗУ "Про службу в органах місцевого самоврядування", ст. 40, 43, 47, 83, 147-149 КЗпП України.#новини #черкаси #ВО_Свобода #звільнення

Опубліковано Черкаська "Свобода" Четвер, 25 жовтня 2018 р.

В свою чергу Маліщук заперечує, що коли-небудь вживала алкоголь на робочому місці.

“Ваші свідчення є наклепом. Я маю свідків, які підтвердять, що я не вживаю алкоголю” – відповіла Маліщук заступнику міського голови Юрію Ботнару.

Чиновниця повідомила, що сьогодні закриє свій кабінет, протягом завтрашнього дня забере з міської ради особисті речі.

Крім того, Лілія Маліщук готує позов до суду.

Розповісти друзям
  • 17
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.