Сумнівна легітимність сесії – три фракції не беруть участь в засіданні

Новини Черкаси

Під час пленарного засідання позачергової сесії Черкаської міської ради виникла суперечка щодо легітимності участі декількох депутатів у засіданні. У зв’язку з чим одразу 3 фракції покинули сесійну залу.

Нагадаємо, що в Черкаській міській виборчій комісії Черкаської області повідомили про відкликання за народною ініціативою 4 депутатів Черкаської міської ради: Тетяни Чорнобіль, Альони Цегвінцевої, Віталія Косяка, Максима Скорика. Відповідне повідомлення від комісії було направлено до міського голови Черкас, депутатів міської ради та секретарю ради.

Розпочалося засідання з виступу Олександра Радуцького, який зазначив на наявності підстав для недопущення відкликаних депутатів до участі в засіданні. Також він закликав цих осіб не брати участі в цьому голосуванні. Її рішення будуть оскаржені прокуратурою в суді.

Свої сумніви у легітимності сесії заявив й представник фракції Солідарність Костянтин Чернецький з трибуни в залі засідань міської ради.  Зокрема він звернувся до зали з запитанням “а чи є підстави для участі відкликаних депутатів у сесії” та хто може підтвердити правомочність цих дій.

Також голова фракції партії вільних демократів Олександр Згіблов заявив про вимогу статуту партії в якій визначено яким органом має бути прийнято рішення про відкликання депутатів міської ради. Таким чином до ТВК подано належне рішення вищого керівного органу партії. Відтак єдиний вірний статут порадив зацікавленим особам шукати на сайті Міністерства юстиції.

На запитання з зали до мера що ж відбувається з зверненнями до профільного комітету ВРУ щодо розпуску ЧМР він знов запропонував “вам і мені саморозпуститися”.

Розповісти друзям
  • 8
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.