Суд зобов’язав золотоніських клеветників спростувати наклеп на Владислава Голуба

10 жовтня ц. р. Соснівський районний суд м. Черкаси задовольнив позов Владислава Голуба до Черкаської обласної організації Аграрної партії України, яку очолює російський бізнесмен Віктор Полозов. Позов стосувався захисту честі, гідності та спростування недостовірної інформації.

Наприкінці липня цього року Черкаська обласна парторганізація АПУ розповсюдила у ЗМІ допис Ніни Жук під назвою «Зустріч золотонісців з народним депутатом Голубом таки відбулася».

Поміж іншими маніпуляціями у цьому дописі також стверджувалося, що Владислав Голуб «у свій
час працював помічником одіозного Леоніда Черновецького і, до речі, не голосував за визнання
Росії країною-агресором…»

Суд визнав цю інформацію такою, що не відповідає дійсності та ганьбить честь і гідність Владислава Голуба.

Суд зобов’язав Черкаську обласну партійну організацію Аграрної партії України у десятиденний строк після набрання судовим рішенням законної сили спростувати недостовірну інформацію.

Владислав Голуб прокоментував подію на власній сторінці у Facebook. «31 липня 2017 р. на сторінці Facebook Черкаської обласної організації Аграрної партії України помічником депутата Черкаської обласної ради Полозова Ніною Жук була розповсюджена негативна та недостовірна інформація, начебто я був помічником Л. Черновецького та не голосував за визнання РФ країною-агресором. На жаль, у своїх політичних амбіціях мої політичні опоненти та опоненти України доходять до істеричного маразму, що було підтверджено рішенням суду. Чекаю на виконання рішення суду», – повідомив Владислав Голуб.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 18 жовтня 2017

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.