Суд розглядає клопотання про відсторонення міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з посади

Новини Черкаси

Соснівський районний суд розглядає клопотання Черкаської місцевої прокуратури про відсторонення міського голови Черкас Анатолія Бондаренка із займаної посади.

На початку жовтня місцева прокуратура оголосила йому підозру зловживанні владою. Досудове розслідування встановило, що Анатолій Бондаренко у липні 2017 року підписав і скерував до суду лист про відкликання апеляційної скарги в господарській справі за позовом Черкаської міської ради до приватного підприємства, яке займається будівництвом, про стягнення заборгованості у зв’язку з невиконанням зазначеним підприємством умов договору оренди щодо строків початку будівництва та розірвання договору. Про це пише Телеканал UA: Черкаси

Також у жовтні прокуратура повідомила міському голові про підозру у перешкоджанні роботі депутатам Черкаської міськради. Нагадаю, Бондаренко скликав позачергове засідання у Каневі 22 серпня, де депутати підтримали незаконне рішення виконкому про збільшення дохідної частини бюджету. Депутати, які не потрапили на це засідання назвали цю сесію нелегітимною.

Відео з засідання оприлюднено на сторінці міського голови Бондаренка у соціальній мережі.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Четвер, 15 листопад 2018 р.

Розповісти друзям
  • 3
    Поширили:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.