Суд не задовольнив клопотання юристів мерії щодо забудови на Митниці

Новини Черкаси

Допоки справа про скасування рішення міської ради слухається в суді, компанія забудовник фактично може продовжувати будівельні роботи на перетині вулиць Козацької та Героїв Дніпра. Цей висновок можна зробити враховуючи ухвалу Соснівського районного суду від 29 серпня.


Як стало відомо журналістам видання Інфоміст  до суду звернувся представник ІБК “Будгарант” з позовом до Черкаської міської ради та міського голови про визнання дій депутатів неправомірними щодо голосування з питання електронної петиції, скасування наказів про надання містобудівних умов та обмежень та скасування рішення Черкаської міської ради від 10 серпня.

Ухвалою від 16 серпня суд зупинив дію рішення ЧМР (йдеться “Про скасування наказів про надання містобудівних умов та обмежень №145, 146 від 25.05.2017 року та №149, 150, 151 від 26.05.2017 року”), таким чином вживши заходів забезпеченя позову компанії.

Тоді представник інтересів Черкаської міської ради звернувся з клопотанням про скасування заходів забезпечення позову.

Засідання Соснівського райсуду з розгляду  клопотання юристів мерії відбулося 29 серпня. В клопотанні зазначив, що судом не здійснено оцінку обґрунтованості доводів заявника, не з’ясовано, в яких діях Черкаської міської ради є очевидність небезпеки заподіяння шкоди правам та інтересам позивача. Не перевірено, чи має позивач дозвіл на виконання будівельних робіт. Суд дослідив клопотання і вирішив, що воно не підлягає задоволенню.

В ухвалі суду зазначається, що позивач є орендарем земельної ділянки на підставі рішення Черкаської міської ради від 28.12.2005 року та замовником об’єктів будівництва на розі вулиць Козацької та Героїв Дніпра.

“У спірних правовідносинах існує очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам позивача як замовника будівництва, підрядникам з виконання будівельних робіт, третім особам – власникам майнових прав на квартири”, – йдеться в ухвалі.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.