Суд арештував техніку забудовників набережної у Черкасах

Новини Черкаси

Придніпровський райсуд Черкас наклав арешт на техніку будівельних компаній “Шора” та “ІБК «Будгарант”, які розпочали зводити багатоповерхівки на черкаській набережній, повідомляє “Інфоміст“.

Згідно з матеріалами слідства, чиновники департаменту архітектури та містобудування ЧМР, зловживаючи службовим становищем, затвердили накази про надання містобудівних умов і обмежень забудови черкаської набережної 2 будівельним підприємствам.

Так, ПП “Шора” отримало документи на ділянку по вул. Героїв Дніпра, 4, а ПП «ІБК «Будгарант» на ділянку на розі вул. Козацької та вул. Г. Дніпра». У плані зонування території, генеральному плані міста передбачено за цими адресами поверховість до 3 поверхів.

Водночас профільний департамент видав містобудівні умови і обмеження забудови для будинків з більшою кількістю поверхів. Крім того, директор департаменту Артур Савін затвердив завдання на проектування детального плану території набережної від вантажного порту до вул. С. Жужоми для ТОВ “Інститут Харківпроект”.

Проектувальнику було сплачено 208 тисяч гривень, які слідчі тепер кваліфікують як розтрату бюджетних коштів. У вересні ДАБК скасувала містобудівні умови та обмеження на забудову обох земельних ділянок в зв’язку з порушенням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

6 жовтня на місці будівництва на розі вул. Козацької та вул. Г. Дніпра та по вул. Героїв Дніпра, 4 відбувся санкціонований обшук, в ході якого було вилучено документи та будівельну техніку. Наступного дня вилучену техніку визнано речовим доказом. Для його належного зберігання слідчий клопотав про накладання арешту на майно.

9 жовтня Придніпровський райсуд Черкас задовольнив клопотання і наклав арешт на техніку, а саме: 5 башенних кранів, 2 гусеничні крани, сваєбійний копер, міні-екскаватор та бурову установку.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.