Сучасні монітори нагляду пацієнта передали в реанімацію Черкаської дитячої обласної лікарні

Новини Черкаси

Сьогодні Черкаська філія ПриватБанку в рамках благодійного проекту ПриватБанку “Допомагати просто!” передала Черкаській обласній дитячій лікарні сучасне та вкрай необхідне медичне обладнання – чотири монітори нагляду пацієнта. Кошти в сумі понад 200 тис. грн. були зібрані завдяки благодійним внескам небайдужих клієнтів та співробітників ПриватБанку з усієї України через банкомати, термінали та інтернет-банк Приват24.

Пересвідчитись, як працює нова апаратура завітали в обласну дитячу лікарню керівництво Управління охорони здоров’я Черкаської області спільно з представниками Черкаського відділення ПриватБанку.

Як розповіли лікарі, такі монітори мають властивість відслідковувати стан дитини, контролювати важливі життєво необхідні функції дитячого організму. На збої у стані дитини реагують миттєво – подають звуковий сигнал.

«Таке медобладнання полегшить роботу не лише лікарів, а й всього медперсоналу. У нас були монітори в наявності, але ці більш новіші, сучасніші, тому безперечно кращі»,– розповів головний лікар Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький.

Використовуватимуть їх у двох реанімаціях лікарні: для новонароджених і для дітей до 18 років. Нині у реанімації всі чотири нові монітори працюють, тут перебувають найтяжчі діти в лікарні, кажуть лікарі.

Тож за такий подарунок на день Святого Миколая завдячують благодійникам і небайдужим громадянам. «Це черговий наш благодійний проект, за реалізацію якого дякуємо нашим небайдужим клієнтам а також представникам Управління охорони здоров’я Черкаської області»,– підсумував директор Черкаської філії ПриватБанк Віктор Шуршин.

Інна Молчанова

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.