Сучасне обладнання отримали дві лікарні на Черкащині

Новини Черкаської області

За сприяння народного депутата Владислава Голуба минулого року на Черкащину було спрямоване суттєву допомогу для соціально-економічного розвитку. Кабінет міністрів України виділив багатомільйонну державну субвенцію на соціально значущі об’єкти, невідкладність фінансування яких обґрунтував у своїх зверненнях до уряду народний депутат у 197 окрузі Черкащини Владислав Голуб.

Зокрема, 4 154  000 грн. було спрямовано на придбання рентгенодіагностичного комплексу на три робочих місця та апарату УЗД для Канівської центральної районної лікарні та 3 600 000 грн. – на рентгенодіагностичний комплекс на три робочих місця для Золотоніської ЦРЛ.
Нещодавно у Канівській і Золотоніській центральних районних лікарнях відкрили нові кабінети рентгенологічної діагностики.

За словами медиків, на сьогодні це найсучасніше рентгенографічне цифрове обладнання. З допомогою нового обладнання вдасться на якісно новому рівні діагностувати різні захворювання та здійснювати рентгенологічні дослідження.
Участь у офіційних церемоніях відкриття нових рентгенкабінетів у Золотоніському і Канівському районах взяли народний депутат України Владислав Голуб, голови РДА Олександр Лісовий і Дмитро Шелест, голови райрад Валерій Саранча і Сергій Геращенко, головні лікарі Сергій Примак і Віра Шапошник, голова ГО “Форум розвитку Черкащини” Микола Калашник.
Головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник на церемонії відкриття повідомила, що керівництво медичного закладу прийняло рішення стосовно подальшого функціонування в лікарні двох рентгенологічних кабінетів, які дозволять значно розвантажити черги та ефективніше здійснювати діагностику хворим.
Нагадаємо, нещодавно за сприяння народного депутата Владислава Голуба у Каневі було відкрито новий кабінет УЗД.

Джерело: “Черкаський кур’єр” від 22.02.2017

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.