загрузка...

Сучасна приймальня з надання соціальних послуг чекатиме на черкащан у вересні

Новини Черкаси

За декілька тижнів у Черкасах на першому поверсі будівлі на бульварі Шевченка, 307, запрацює нова громадська приймальня. Роботу в ній організують за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». Наразі там кипить робота з підготовки приміщення до прийому відвідувачів. На проведення робіт з Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2015 рік виділили 1 млн. 100 тисяч гривень.

o_dc1ec221

У зазначеній приймальні працюватиме 13 спеціалістів управління соціального захисту Придніпровського району, серед яких – один із заступників начальника. Вони консультуватимуть черкащан із питань отримання різних видів соціальних допомог, надання соціальних гарантій, а також пільг і субсидій. Реєстрація й очікування того чи іншого спеціаліста здійснюватиметься шляхом електронної черги. Для мам, які приходитимуть зі своїми дітками, облаштують спеціальний куточок.

SAMSUNG CSC

Як розповів директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Володимир Коцюруба, подібна приймальня значно раніше запрацювала в управлінні Соснівського району. Тож тепер врахували всі попередні недоліки й помилки.

– Із відкриттям такої громадської приймальні людям стане набагато простіше займатися оформлення соціальних послуг. Усі спеціалісти, які здійснюють прийом, працюватимуть в одному залі, тож відвідувач у разі потреби може підійти від одного до іншого, йому не треба розгублено ходити по різних кімнатах, поверхах і шукати потрібного фахівця, – зауважив він. – У цій приймальні працюватиме найсучасніша оргтехніка, яка дозволить пришвидшити надання різноманітних пільг та допомог.

SAMSUNG CSC

За його словами, на облаштування приймальні з Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2015 рік виділили 1 млн. 100 тисяч гривень. Усі ремонтні роботи планують завершити не пізніше середини вересня.

Для зручності громадян на стінах приймальні розмістять стенди з інформаційними матеріалами. Завдяки ним мешканці Черкас дізнаватимуться про те, на які пільги вони можуть претендувати й що необхідно для їх отримання.

Розповісти друзям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.